Simpsons’ların Yeni Kehaneti: Gerçekleşirse Yandık! İşte 2024 Yılıyla İlgili O Kehanet

Amerikan yapımı olan The Simpsons dizisi gündemden düşmüyor. Gelecekte yaşanan olayları tahmin eden ünlü dizi 1989 yılında yayın hayatına başladı.

35 sezondur yayın hayatına devam eden Simpsons dizisi günümüze kadar yaşanmış olayları yıllar önce dizisinde işlediği ortaya çıktı.

BİRÇOK OLAYI ÖNCEDEN BİLMİŞTİ

Neredeyse her bölümünde bir mesaj veren dizinin bazı olayları önceden bilmesi izleyicileri şaşkınlığa uğratıyor. Dizinin 2024 yılına ilişki yeni kehaneti ortaya çıktı.

Günümüze kadar Donald Trump’ın başkanlığı, Covid-19, Epstein skandalı, Disney ve Fox’un birleşmesi, denizaltı felaketleri, Apple Vision gözlüğü birçok olayı çok önceden tahmin etti.

HERKES EVE KAPANACAK

The Simpsonlar dizisinin bu kez ortaya çıkan kehaneti duyan kaçacak delik arıyor. Yeni kehanette Ebola virüsünün yayılması ve dizideki bir tahminin benzerliği dikkat çekti.

Ünlü Amerikan dizisi Simpsonlar’ın, bir bölümünde 2024 yılında aşırı sıcaklar sebebiyle insanların evlerine kapanacağını gösterdi.

Ayrıca dizinin başka bir kehanetinde ise dünya genelinde bir enflasyon krizi yaşanacak ve bu sırada iki dünya devi ABD ve Çin nükleer savaşın içine gireceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x